7/24 MÜŞTERİ HİZMETLERİ +90 530 060 50 60
DALAMAN HAVAALANI > KALKAN

Transfer Yönü

Havaalanı

Transfer Noktası

Yolcular

1 Kişi
DEVAMI

Bebek/Çocuk Koltuğu

 

1.ARAÇ SEÇİMİ2.SİPARİŞ BİLGİLERİ3.SİPARİŞ SONUCU
Opel Astra
Opel Astra/ Özel Transfer
Kişi Kapasitesi: 1 - 3 Kişi
Bavul Kapasitesi: 3 Bavul
Transfer Süresi:
% 20 İNDİRİM
4.031,00 TL
3225.00
Opel InsigniaOpel Insignia
Opel Insignia/ Özel Transfer
Kişi Kapasitesi: 1 - 3 Kişi
Bavul Kapasitesi: 3 Bavul
Transfer Süresi:
% 20 İNDİRİM
4.907,00 TL
3926.00
Citroen Jumpy
Citroen Jumpy / Özel Transfer
Kişi Kapasitesi: 1 - 8 Kişi
Bavul Kapasitesi: 8 Bavul
Transfer Süresi:
% 20 İNDİRİM
5.258,00 TL
4206.00
Volkswagen Crafter
Volkswagen Crafter/ Özel Transfer
Kişi Kapasitesi: 1 - 13 Kişi
Bavul Kapasitesi: 13 Bavul
Transfer Süresi:
% 20 İNDİRİM
6.660,00 TL
5328.00
Mercedes C 200
Mercedes C 200/ Özel Transfer
Kişi Kapasitesi: 1 - 3 Kişi
Bavul Kapasitesi: 3 Bavul
Transfer Süresi:
% 20 İNDİRİM
8.727,00 TL
6975.00
Mercedes E 250
Mercedes E 250/ Özel Transfer
Kişi Kapasitesi: 1 - 3 Kişi
Bavul Kapasitesi: 3 Bavul
Transfer Süresi:
% 20 İNDİRİM
10.305,00 TL
8237.00

Dalaman Havalimanı - Kalkan Transfer Hizmetleri

Antalya, Kalkan ve Dalaman Havalimanı, Türkiye'nin üç önemli turizm merkezidir. Antalya, Türkiye'nin güney kıyısında yer alan güzel bir şehir, Kalkan ise Antalya ilinde bulunan küçük bir kasabadır. Dalaman Havalimanı ise Kalkan'a en yakın havalimanı. Bu yazımızda Dalaman Havalimanı'ndan Kalkan'a özel transfer hizmetlerine odaklanacağız ve bu hizmetin turistler arasında giderek daha popüler hale gelmesinin nedenlerinden bazılarını keşfedeceğiz.

Kalkan, büyüleyici plajları, berrak suları ve güzel manzarasıyla ziyaretçi çeken güzel ve sakin bir beldedir. Küçük bir koyda yer alan kasaba, dar sokakları ve beyaz badanalı evleri ile büyüleyici bir eski şehre sahiptir. Kalkan, şehrin karmaşasından uzakta, huzurlu ve dinlendirici bir tatil arayan turistler için popüler bir destinasyon haline geldi.

Dalaman Havalimanı, Kalkan'a en yakın havalimanı olup, yaklaşık 125 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Havalimanına, diğerlerinin yanı sıra Türk Hava Yolları, Pegasus Hava Yolları ve EasyJet dahil olmak üzere birçok havayolu hizmet vermektedir. Dalaman Havalimanı'ndan Kalkan'a özel transfer hizmetleri, çeşitli nedenlerle turistler arasında giderek daha popüler hale geliyor.

Özel transfer hizmetlerinin en önemli avantajlarından biri kolaylıktır. Özel transfer hizmeti ile taksi bulma ya da havalimanında uzun kuyruklarda bekleme derdiniz olmaz. Transfer hizmeti sizi havalimanından alıp doğrudan Kalkan'daki otelinize veya villanıza götürerek zamandan ve zahmetten tasarruf etmenizi sağlar.

Özel transfer hizmetlerinin bir diğer avantajı da konfordur. Özel transfer hizmetlerinin çoğu, konfor içinde seyahat etmenizi sağlamak için klima ve diğer olanaklarla donatılmış modern ve konforlu araçlar sunar. Bu, özellikle sıcaklığın yükselebileceği sıcak yaz aylarında önemlidir.

Özel transfer hizmetleri söz konusu olduğunda güvenlik bir diğer önemli husustur. Özel transfer hizmeti ile emin ellerde olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Sürücüler yerel bölge hakkında deneyimli ve bilgilidir ve gideceğiniz yere güvenli bir şekilde ve zamanında varmanızı sağlayacaktır.

Özel transfer hizmetleri bu avantajların yanı sıra uygun maliyetlidir. Özel transfer hizmetinin ilk maliyeti normal bir taksi veya toplu taşımaya göre daha yüksek gibi görünse de aslında uzun vadede size para kazandırabilir. Özel transfer hizmeti ile gizli ücretler veya ek maliyetler konusunda endişelenmenize gerek kalmaz, gideceğiniz yere stressiz ve konforlu bir yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz.

Dalaman Havalimanı'ndan Kalkan'a özel transfer hizmetleri söz konusu olduğunda, birkaç seçenek mevcuttur. Bazı transfer hizmetleri, aracı diğer yolcularla paylaştığınız paylaşımlı transferler sunarken, bazıları ise aracın size ve grubunuza özel olarak ayrıldığı özel transferler sunar.

Genel olarak, Dalaman Havalimanı'ndan Kalkan'a özel transfer hizmetleri, rahatlık, konfor, güvenlik ve maliyet etkinliği nedeniyle turistler arasında giderek daha popüler hale geliyor. Kalkan'a bir gezi planlıyorsanız ve havalimanından otelinize kadar stressiz ve konforlu bir yolculuk sağlamak istiyorsanız, özel transfer hizmeti sizin için mükemmel bir seçenek olabilir.

BİZİ TAKİP EDİN
Bizi sosyal medyada takip etmeyi unutmayın.
TÜRSAB
Türsab Belge No: 2698. Dalamantransfer.com.tr bir Oscar Turizm Web Sitesidir.
TÜRSAB
WhatsApp