7/24 MÜŞTERİ HİZMETLERİ +90 530 060 50 60

SIKÇA SORULAN SORULAR

Transfer Yönü

Havaalanı

Transfer Noktası

Yolcular

Yolcular
DEVAMI

Bebek/Çocuk Koltuğu

 

ANASAYFASIKÇA SORULAN SORULAR

Havaalanı transfer siparişi ve sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili bize en çok sorulan bazı sorulara altta cevap vermeye çalıştık. Bu cevapların dışında aklınıza takılabilecek tüm sorularınızı bize telefon(+90 530 060 50 60) , e-mail (transfer@dalamantransfer.com.tr) veya iletişim sayfamızdaki iletişim formumuz vasıtasıyla sorabilirsiniz.

Dalaman Havalimanı Transfer Nedir?

Dalaman Havalimanı Transfer, Dalaman havalimanından istediğiniz yere ulaşım sağlayan bir hizmettir. Önceden veya havaalanına varışta rezerve edilebilir.

Rezarvasyonumun onaylandığını nasıl bileceğim?

Rezervasyonunuz 12 saat içinde onaylanarak size Sipariş Onay Maili gönderilecektir. Lütfen siparişinizin onaylandığından emin olunuz.

Rezervasyon yapmakta sorun yaşarsam ne yapabilirim?

Bizimle iletişime geçerek rezervasyon için gerekli tüm bilgileri iletirseniz, sizin adınıza rezervasyon yapabilir ve biletinizi e-posta adresinize gönderebiliriz.

Havalimanında sizi nasıl bulacağım?

Personelimiz sizi terminal çıkış kapısında, Dalaman Transfer yazılı levha ile karşılayacaktır. Karşılama ile ilgili ekstra detaylar konfirme mailinin içinde yazılmıştır.

Dalaman Havalimanı Transfer hizmeti kullanmanın faydaları nelerdir?

Dalaman Havaalanı Transfer hizmeti kullanmak, stressiz bir geliş ve gidiş deneyimi sağlar. Toplu taşıma araçlarında gezinme, taksi bulma veya fiyatlar üzerinde pazarlık etme konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak. Ek olarak, sürücüler genellikle bölgeyi iyi bilen ve içeriden ipuçları ve tavsiyeler sunabilen yerel halktır.

Dalaman Havalimanı Transferi için nasıl rezervasyon yapabilirim?

Web sitemizden online olarak veya +90 530 060 50 60 numaralı çağrı merkezi numaramızdan bize ulaşarak Dalaman Havalimanı Transfer rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Müsaitliği sağlamak ve son dakika güçlüklerinden kaçınmak için önceden rezervasyon yaptırmanız önerilir.

Dalaman Havalimanı Transferi için ne tür araçlar mevcuttur?

Dalaman Havalimanı Transferi için mevcut olan araç türleri farklı grup boyutlarına ve bütçelere uyum sağlamak için özel arabalar, minivanlar ve minibüsler olarak değişimektedir.

Dalaman Havalimanı Transfer ücreti ne kadar?

Dalaman Havalimanı Transfer ücreti, gideceğiniz yere olan uzaklık, seçeceğiniz araç tipi ve yolcu sayısı gibi birkaç faktöre bağlıdır. Web sitemizde tüm güzergahlara göre fiyatlandırma seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Dalaman Havalimanı Transfer hizmeti kullanmak güvenli midir?

Evet, Dalaman Havalimanı Transfer hizmetini kullanmak güvenli ve konforludur. Lisanslı sürücülere ve bakımlı araçlara sahip saygın bir sağlayıcı seçmek önemlidir. Bu yüzden Dalaman Transfer seçmek en iyi tercihtir :)

Uçağım rötar yaparsa veya iptal olursa ne olur?

Uçuşunuz ertelenir veya iptal edilirse, mümkün olan en kısa sürede bizi bilgilendirmeniz önemlidir fakat panik yapmayın, uçağınız indiğinde sizi yine karşılıyor olacağız :)

Rezervasyonumda değişiklik yapabilir miyim?

Evet, rezervasyonunuzda değişiklik yapabilirsiniz veya iptal edebilirsiniz, ancak değişiklik ve iptallerle ilgili özel politikalar için bize danışmak en iyisidir.

Sürücüye bahşiş vermek gerekli mi?

Sürücüye bahşiş vermek zorunlu değildir, ancak hizmetleri için şükran göstermenin bir yolu olarak her zaman takdir edilir. Genellikle toplam ücretin %10-15'i kadar bahşiş verilmesi önerilir. Yine de tercih sizin :)

BİZİ TAKİP EDİN
Bizi sosyal medyada takip etmeyi unutmayın.
TÜRSAB
WhatsApp